Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

lokma kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler lokma kiralama,başakşehir lokma kiralama,beylikdüzü lokma  kiralama,bağcılar lokma kiralama,bakırköy lokma kiralama,esenyurt lokma kiralama,sarıyer lokma kiralama,etiler lokma kiralama,beşiktaş lokma kiralama,keğıthane lokma kiralama,eyüp lokma kiralama,ümraniye lokma kiralama,ataköy lokma kiralama,zeytin burnu lokma kiralma,ataşehir lokma kiralama,üsküdar lokma kiralama,acıbadem lokma kiralama,göztepe lokma kiralama,levent lokma kiralama,avcılar lokma kiralama,fatih lokma kiralama,kemer burgaz lokma kiralama,göktürk lokma kiralma,beykoz lokma kiralma,bebek lokma kiralama,güngören lokma kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.