Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

balık ekmek kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler balık ekmek kiralama,başakşehir balık ekmek kiralama,beylikdüzü balık ekmek kiralama,bağcılar balık ekmek kiralama,bakırköy balık ekmek kiralama,esenyurt balık ekmek kiralama,sarıyer balık ekmek kiralama,etiler balık ekmek kiralama,beşiktaş balık ekmek kiralama,keğıthane balık ekmek kiralama,eyüpbalık ekmek kiralama,ümraniyebalık ekmek kiralama,ataköy balık ekmek kiralama,zeytin burnu balık ekmek kiralma,ataşehir balık ekmek kiralama,üsküdar balık ekmek kiralama,acıbadem balık ekmek kiralama,göztepe balık ekmek kiralama,levent balık ekmek kiralama,avcılar balık ekmek kiralama,fatih balık ekmek kiralama,kemer burgazbalık ekmek kiralama,göktürk balık ekmek kiralma,beykoz balık ekmek kiralma,bebek balık ekmek kiralama,güngören balık ekmek kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.