Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

patso kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler patso kiralama,başakşehir patso kiralama,beylikdüzü patso kiralama,bağcılar patso kiralama,bakırköy patso kiralama,esenyurt patso kiralama,sarıyer patso kiralama,etiler patso kiralama,beşiktaş patso kiralama,keğıthane patso kiralama,eyüp patso kiralama,ümraniye patso kiralama,ataköy patso kiralama,zeytin burnu patso kiralma,ataşehir patso kiralama,üsküdar patso kiralama,acıbadem patso kiralama,göztepe patso kiralama,levent patso kiralama,avcılar patso kiralama,fatih patso kiralama,kemer burgaz patso kiralama,göktürk patso kiralma,beykoz patso kiralma,bebek patso kiralama,güngören patso kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.