Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

bozacı kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler bozacı kiralama,başakşehir bozacı kiralama,beylikdüzü bozacı kiralama,bağcılar bozacı kiralama,bakırköy bozacı kiralama,esenyurt bozacı kiralama,sarıyer bozacı kiralama,etiler bozacı kiralama,beşiktaş bozacı kiralama,keğıthane bozacı kiralama,eyüp bozacı kiralama,ümraniye bozacı kiralama,ataköy bozacı kiralama,zeytin burnu bozacı kiralma,ataşehir bozacı kiralama,üsküdar bozacı kiralama,acıbadem bozacı kiralama,göztepe bozacı kiralama,levent bozacı kiralama,avcılar bozacı kiralama,fatih bozacı kiralama,kemer burgaz bozacı kiralama,göktürk bozacı kiralma,beykoz bozacı kiralma,bebek bozacı kiralama,güngören bozacı kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.