Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

çikolata şelalesi kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler çikolata şelalesi kiralama,başakşehir çikolata şelalesi kiralama,beylikdüzü çikolata şelalesi kiralama,bağcılar çikolata şelalesi kiralama,bakırköy çikolata şelalesi kiralama,esenyurt çikolata şelalesi kiralama,sarıyer çikolata şelalesi kiralama,etiler çikolata şelalesi kiralama,beşiktaş çikolata şelalesi kiralama,keğıthane çikolata şelalesi kiralama,eyüp çikolata şelalesi kiralama,ümraniye çikolata şelalesi kiralama,ataköy çikolata şelalesi kiralama,zeytin burnu çikolata şelalesi kiralma,ataşehir çikolata şelalesi kiralama,üsküdar çikolata şelalesi kiralama,acıbadem çikolata şelalesi kiralama,göztepe çikolata şelalesi kiralama,levent çikolata şelalesi kiralama,avcılar çikolata şelalesi kiralama,fatih çikolata şelalesi kiralama,kemer burgaz çikolata şelalesi kiralama,göktürk çikolata şelalesi kiralma,beykoz çikolata şelalesi kiralma,bebek çikolata şelalesi kiralama,güngören çikolata şelalesi kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.