Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

tost kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler tost kiralama,başakşehir tost kiralama,beylikdüzü tost kiralama,bağcılar tost kiralama,bakırköy tost kiralama,esenyurt tost kiralama,sarıyer tost kiralama,etiler tost kiralama,beşiktaş tost kiralama,keğıthane tost kiralama,eyüp tost kiralama,ümraniye tost kiralama,ataköy tost kiralama,zeytin burnu tost kiralma,ataşehir tost kiralama,üsküdar tost kiralama,acıbadem tost kiralama,göztepe tost kiralama,levent tost kiralama,avcılar tost kiralama,fatih tost kiralama,kemer burgaz tost kiralama,göktürk tost kiralma,beykoz tost kiralma,bebek tost kiralama,güngören tost kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.