Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

sıcak şarap kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler sıcak şarap kiralama,başakşehir sıcak şarap kiralama,beylikdüzü sıcak şarap kiralama,bağcılar sıcak şarap kiralama,bakırköy sıcak şarap kiralama,esenyurt sıcak şarap kiralama,sarıyer sıcak şarap kiralama,etiler sıcak şarap kiralama,beşiktaş sıcak şarap kiralama,keğıthane sıcak şarap kiralama,eyüp sıcak şarap kiralama,ümraniye sıcak şarap kiralama,ataköy sıcak şarap kiralama,zeytin burnu sıcak şarap kiralma,ataşehir sıcak şarap kiralama,üsküdar sıcak şarap kiralama,acıbadem sıcak şarap kiralama,göztepe sıcak şarap kiralama,levent popcorn kiralama,avcılar sıcak şarap  kiralama,fatih sıcak şarap  kiralama,kemer burgaz sıcak şarap kiralama,göktürk sıcak şarap kiralma,beykoz sıcak şarap kiralma,bebek sıcak şarap kiralama,güngören sıcak şarap kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.