Tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için uzman ekibimiz ve seyyar tezgahlarımızla siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyarız .

Hijyene önem veren deneyimli kadromuzla açılış, doğum günü, sünnet, özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Makinalarımızla birlikte personel temini hizmeti sunmaktayız, yöresel kıyafet veya hizmete uygun giyim kuşam ile etkinliğinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Etkinliğinizde kullanılacak malzemeler hijyen kurallarına uygun ve en kaliteli ürünlerdir.

Ekibimizden talep etmiş olduğunuz ürün veya hizmetin doğruluğu bizim için önemlidir adet ve yer konusunda mümkün oldukça doğru kişi sayısı ve doğru bir adres verilmesi gerekmektedir.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

istanbul-sokaklezzetleri.com

gözleme kiralama,patlamış mısır kiralama,popcorn arabası kiralama,popcorn,pamukşeker arabası kiralama,pamuk şeker kiralama,pamuk şeker,şişme oyun parkı,şişme oyun parkı kiralama,osmanlı macunu,osmanlı macunu kiralma,osmanlı macuncusu,pardak mısır kiralama,pardak mısır,doğum günü popcorn kiralama.

Esenler gözleme kiralama,başakşehir gözleme kiralama,beylikdüzü gözleme kiralama,bağcılar gözleme kiralama,bakırköy gözleme kiralama,esenyurt gözleme kiralama,sarıyer gözleme kiralama,etiler gözleme kiralama,beşiktaş gözleme kiralama,keğıthane gözleme kiralama,eyüp gözleme kiralama,ümraniye gözleme kiralama,ataköy gözleme kiralama,zeytin burnu gözleme kiralma,ataşehir gözleme kiralama,üsküdar gözleme kiralama,acıbadem gözleme kiralama,göztepe gözleme kiralama,levent gözleme kiralama,avcılar gözleme kiralama,fatih gözleme kiralama,kemer burgaz gözleme kiralama,göktürk gözleme kiralma,beykoz gözleme kiralma,bebek gözleme kiralama,güngören gözleme kiralama,kurumsal etkinlik kiralama.